Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€504,329.46
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry523.09€
Roulette3,819.44€
Five Times Pay760.52€
BINGO1,109.55€
KENO2,421.94€
MP Roulette1,946.14€
Blackjack724.09€
Royal Poker3,245.70€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Romania - Liga 2, Seria 2
Unirea Tarlungeni - Fc Brasov1:0
Romania - Liga 2, Seria 1
Unirea Braila - Fc Ceahlaul Piatra Neamt1:1
Challenger - Mons, Belgium
De Schepper, Kenny - Gombos, Norbert0:0
WTA - Beijing, China
Kerber, Angelique - Wozniacki, Caroline1:0
WTA - Beijing, China
Suarez Navarro, Carla - Bacsinszky, Timea1:1
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
07-Oct 16:00
Kontinental Hockey League 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
07-Oct 17:00
LKL League 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
07-Oct 17:30
Korisliiga 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
07-Oct 17:30
Mestis 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
07-Oct 17:45
Rugby Union World Cup 2015 - Pool B - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
07-Oct
14:25
Mathieu, Paul-Henri-Arnaboldi, Andrea
1.2
 
3.8
 
 
 
+5
07-Oct
14:30
Yesil Bursa AS-Turgutluspor
2.3
3.25
2.8
2.5
2.05
1.65
+86
07-Oct
14:30
Kizilcabolukspor-Bursa Niluferspor AS
2.3
3.15
2.9
2.5
2.1
1.6
+86
07-Oct
14:30
Derince Spor-Ankara Adliyespor
2.0
3.35
3.3
2.5
1.95
1.7
+86
07-Oct
14:30
Sancaktepe Belediye Spor-Yeni Diyarbakirspor
3.1
3.25
2.1
2.5
1.9
1.75
+86
07-Oct
14:30
Gaziosmanpasa-Kahramanmaras Belediyespor
2.05
3.3
3.2
2.5
2.05
1.65
+86
07-Oct
14:30
Bergama Belediyespor-Kastamonuspor
2.05
3.4
3.15
2.5
2.0
1.7
+86
07-Oct
14:30
Catalcaspor-Bayburt Grup Özel Idare Genclik VE Spor
2.2
3.45
2.8
2.5
2.2
1.55
+86