Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,846.10
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,723.99€
Roulette1,351.07€
Five Times Pay3,595.30€
BINGO1,222.63€
KENO2,560.34€
MP Roulette5,346.86€
Blackjack1,261.17€
Royal Poker3,955.58€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Brazil - Nbb
Mogi Das Cruzes - Flamengo Rj50:73
International - Copa Centroamericana 
Costa Rica - Nicaragua00:30
WTA - Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles 
Chuang C-J / Gibbs N - Mattek-Sands B / Safarova L01:00
WTA - Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles 
Chan H-C / Chan Y-J - Liang C / Yang Z01:00
WTA - Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles 
Makarova E / Vesnina E - Aoyama S / Ninomiya M01:00
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
18-Jan 01:00
ATP - Australian Open 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
18-Jan 01:00
NHL 2016/17 - Central Division - Winner (reg. season)
Basti do të mbyllet në
18-Jan 01:00
NHL 2016/17 - Metropolitan Division - Winner (reg. season)
Basti do të mbyllet në
18-Jan 01:00
NHL Eastern Conference 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
18-Jan 01:00
NHL Stanley Cup 2016/17 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
18-Jan
00:30
Costa Rica-Nicaragua
1.35
4.5
8
2.5
1.65
2.0
+93
18-Jan
01:00
Penarol Mar Del Plata-Quimsa Santiago Del Estero
1.7
 
2.05
160.5
1.95
1.75
+37
18-Jan
01:00
Kitchener Rangers-Windsor Spitfires
2.2
4.4
2.55
5.5
1.4
2.65
+39
18-Jan
01:00
Guelph Storm-Niagara Icedogs
2.5
4.7
2.1
5.5
1.35
3.0
+39
18-Jan
01:00
Charlotte Checkers-Milwaukee Admirals
2.3
3.95
2.55
5.5
2.0
1.75
+39
18-Jan
01:00
New York Rangers-Dallas Stars
1.95
4.0
3.2
5.5
1.75
1.95
+46
18-Jan
01:00
Columbus Blue Jackets-Carolina Hurricanes
2.05
3.85
3.0
5.5
1.95
1.8
+46
18-Jan
01:00
Jaziri, Malek-Bublik, Alexander
1.4
 
2.65
 
 
 
+16